O nas

Jesteśmy białostocką siecią gabinetów stomatologicznych, działającą nieprzerwanie od 2000 roku, obecnie w 18 gabinetach i 3 województwach. Zatrudniamy lekarzy dentystów wielu specjalizacji realizując świadczenia stomatologiczne zarówno bezpłatnie w ramach kontraktów z NFZ jak też prywatnie. W ostatnim roku zaufało nam ponad 70.000 pacjentów. Dzięki swoim działaniom i indywidualnemu podejściu do pacjenta byliśmy nagradzani w wielu prestiżowych plebiscytach takich jak "Dentysta Roku", "Dobroczyńca Roku" czy miejsce przyjazne dzieciom i seniorom.

Nasza historia

W 2000 roku na Podlasiu, zrodziła się myśl stworzenia wyjątkowego gabinetu stomatologicznego. Pierwsza placówka została otwarta w małej miejscowości Kobylin-Borzymy a następnie w Sokołach. Nazwa powstała od pierwszych liter imion pomysłodawców i w tamtym momencie zapewne nikt nie miał pojęcia, że kilkanaście lat później KAREDENT stanie się największą siecią gabinetów stomatologicznych w północno-wschodniej Polsce. Dziś posiadamy gabinety w 15 miejscowościach województw podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

Karedent Gabinety Stomatologiczne
Karedent Gabinety Stomatologiczne

Wizja

Od początku swojej działalności, naszym gabinetom przyświecają konkretne założenia, które sukcesywnie realizujemy a także wartości, którym mimo zmieniającego się świata jesteśmy wierni. Tworzymy usługi, które pomagają dbać o zdrowe uśmiechy, ale także każdego dnia pracujemy na rzecz tworzenia lepszego świata poprzez dostarczanie rozwiązań z zakresu zdrowia, edukacji stomatologicznej i społecznej odpowiedzialności biznesu (ochrony środowiska, działalności charytatywnej i prozdrowotnej). Dzięki podnoszeniu kwalifikacji personelu, inwestycji w sprzęt oraz podnoszeniu standardów pragniemy pozostać gabinetem przyjaznym, profesjonalnym i najchętniej odwiedzanym przez pacjentów.

Misja

Odkąd pamiętamy, motto przyświecającym naszej pracy jest piękny uśmiech każdego dnia. To nie tylko hasło a codzienna systematyczna troska o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów. Pragniemy nie tylko pomagać w odzyskaniu uśmiechów, ale również edukować najmłodszych, jak ważna jest profilaktyka i odpowiednia higiena. Przy tym wszystkim nie zapominamy o istotnym aspekcie, jakim jest świadoma odpowiedzialność biznesu, dlatego też nieustannie angażujemy się i organizujemy wydarzenia promujące zdrowie, troskę o środowisko i akcje charytatywne.

Karedent Gabinety Stomatologiczne

Rozwijamy się dla Ciebie!

Karedent to 18 nowoczesnych gabinetów stomatologicznych w trzech województwach, kilkudziesięciu lekarzy stomatologów oraz tysiące zadowolonych klientów.

Zobacz wideo

Włącz wideo
Ząb

Z naszego Bloga

Dowiedz się jak najlepiej dbać o swoje zęby. Zapraszamy do przeczytania najnowszych artykułów, w których znajdziesz dużo przydatnych porad, ciekawostek i nowości.