Szybki i bezbolesny sposób na śnieżnobiały uśmiech? Bezpiecznie tylko pod nadzorem lekarza.

ZASKOCZ WSZYSTKICH GOŚCI PIĘKNYM UŚMIECHEM NA ŚLUBIE!

Pary Młode rozpoczynając przygotowania do swojego ślubu wybierają obiekt weselny, fotografa, oprawę muzyczną, dekoracje, słodkości oraz pozostałe elementy, bez których nie może odbyć się przyjęcie weselne. Warto również zadbać o swój wygląd w tym dniu. Panie w odpowiedni sposób nawilżają swoją skórę, Panowie rozmyślają nad fryzurą (standardowa czy skusić się na nowy pomysł ???). Warto również zadbać o pozostałe aspekty swojej urody. Zaskocz wszystkich gości pięknym uśmiechem na ślubie! Będziecie tego wieczoru bohaterami i aparaty będą skierowane w Waszą stronę. Biały uśmiech ma ogromny walor estetyczny, dzięki temu jest też Waszą wizytówką. To właśnie na niego zwracają uwagę osoby, podczas zapoznawania się i to od niego w dużej mierze zależy, jakie sprawimy pierwsze wrażenie.

MARZYCIE O BIAŁYM UŚMIECHU? OTO WSZYSTKO, CO POWINNIŚCIE WIEDZIEĆ O WYBIELANIU!

Obecna medycyna dysponuje środkami, aby w szybki i bezbolesny sposób przywrócić  uśmiech, którym będziemy chciały chwalić się każdej napotkanej osobie. Mimo wielu dostępnych na rynku środków, past, pasków i preparatów do indywidualnego, domowego wykorzystania, warto jednak udać się do gabinetu stomatologicznego. Tam zabieg wybielania odbędzie się w pełni bezpiecznie i profesjonalnie, a dzięki dostępności silniejszych środków, efekty będą  zdecydowanie bardziej zauważalne.

W większości gabinetów oferowane są dwa najpopularniejsze sposoby wybielania: lampą i metodą nakładkową. W zależności od osobistych predyspozycji pacjentki i możliwości finansowych, można wybrać tę, która indywidualnie wydaje się najodpowiedniejsza. Po podjęciu decyzji o zabiegu, należy umówić się na wizytę kontrolną u stomatologa, który nie tylko wyjaśni na czym polega każda z metod, ale przede wszystkim skontroluje, czy nie ma przeciwwskazań, aby się im poddać.  Lekarz analizując  oczekiwania pacjenta doradzi odpowiednią metodę.

LEKARZ DENTYSTA Z SIECI GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH KAREDENT  – DR MAGDALENA GUDAN zdradzi nam szczegóły odnośnie wybielania zębów.

NA CZYM POLEGA WYBIELANIE LAMPĄ I NAKŁADKAMI, CZY BOLI ORAZ ILE KOSZTUJE?

Podejmując decyzję o wybieleniu zębów, trzeba mieć na uwadze, że wszystkie zęby powinny być wyleczone. Stomatolog stwierdzi, czy stan dziąseł i jamy ustnej pozwala na bezpieczne przeprowadzenie zabiegu.

Jeżeli chcielibyście wykonać wybielanie zębów samodzielnie, w domu, idealna będzie metoda nakładkowa. Wówczas przez dwa tygodnie po kilka godzin dziennie nosi się nakładki z preparatem, który jest w stanie wybielić zęby nawet o 3-4 odcienie. W przypadku wyboru tej metody należy również odwiedzić gabinet stomatologiczny, w którym lekarz dobierze moc żelu oraz wykona odciski do przygotowania nakładek.

Istnieje możliwość również wybielania lampą. Zabieg odbywa się w gabinecie i polega na zabezpieczeniu dziąseł preparatem, nałożeniu na zęby specjalnego żelu i naświetleniu ich lampą, która aktywuje proces wybielania. Jest to metoda idealna dla osób ceniących czas, ponieważ trwa zaledwie dwie godziny. Koszt wybielania waha się między 500 a 1000 zł, w zależności od wybranej metody.

Wszystkie osoby, które mają obecnie ograniczony budżet, zachęcamy do wykonania piaskowania i skalingu czyli  usuwania kamienia nazębnego i przebarwień. Zabieg pozwala na uzyskanie naturalnego odcienia zębów. Pakiet takich zabiegów wraz z fluoryzacją chroniącą i zabezpieczającą zęby to koszt od 100 do 200 zł i wykonywany jest podczas jednej wizyty.

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszych gabinetów, które w swojej ofercie posiadają między innymi zabieg wybielania zębów, który idealnie sprawdzi się przez przyjęciem weselnym.