Spotkanie ze Świętym Mikołajem i bezpłatny przegląd stomatologiczny- moc atrakcji dla dzieci!

W piątek 7 listopada, już po raz kolejny Święty Mikołaj odwiedzi dzieci w gabinecie stomatologicznym. Mikołajki organizowane od 3 lat w gabinecie KAREDENT  w Białymstoku cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością.

Od godziny 10:00 do 14:00 na ulicy Upalnej 19 lok.3 (Słoneczny Stok) na dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą tego dnia gabinet, będzie czekało wiele niespodzianek. Nie ma konieczności umawiania się wcześniej na wizytę.

 

Jak zawsze największą frajdą dla małych i dużych będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem. Uściśnięcie dłoni, pociągnięcie za brodę czy pamiątkowe zdjęcie, nie jest jednak największą zaletą spotkania. Tego dnia, dzieci mogą usiąść na fotelu stomatologicznym na bezpłatnym przeglądzie ząbków absolutnie bez stresu i strachu. Bo czy może im coś grozić w obecności samego wielkiego gościa z Laponii? Na koniec, nie może być inaczej, na wszystkich czekać będą upominki.

Takie spotkania jak organizowane Mikołajki są niezwykle ważne, gdyż jak alarmują lekarze, aż 78% dzieci w wieku 6-12 lat ma próchnicę, która nieleczona, prowadzi do groźnych chorób jamy ustnej. Profilaktyka i wczesne reagowanie pozwalają skutecznie temu przeciwdziałać.

Mikołajki to świetna okazja, aby przekonać dzieci do regularnych wizyt u dentysty.