Spakujmy wspólnie plecak dzieciakom z Domów Dziecka- wielka zbiórka artykułów szkolnych.

Ruszyła zbiórka artykułów szkolnych, dla dzieci z domów dziecka. Jeszcze do 19 sierpnia, wszyscy Ci, którzy chcieliby pomóc, mogą w gabinetach sieci stomatologicznej KAREDENT zostawiać swoje dary.

A potrzebne jest dosłownie wszystko, co przyda się dzieciom już od września. Zeszyty, bloki, przybory i artykuły szkolne. Pomysłodawcy chcieliby, aby dzieci przebywające w białostockich domach opieki, mogły cieszyć się z pójścia do szkoły wyposażone w kolorowe i piękne artykuły. Koniec wakacji to przeważnie smutny czas dla wszystkich uczniów. Niestety są również tacy, dla których jest on wyjątkowo przygnębiający. Kiedy wszystkie dzieci robią zakupy szkolne ze swoimi rodzicami, dzieci z domów dziecka mogą tylko przypatrywać się temu ze smutkiem. Dlatego postanowiliśmy rozświetlić trochę ich smutny los i zebrać przybory i akcesoria, które z pewnością sprawią im ogromną radość- mówi Piotr Jakubiak, pomysłodawca akcji z Gabinetu Stomatologicznego KAREDENT. Mamy również nadzieję, że zebrane artykuły odciąża także finansowo placówki opiekuńcze.

Potrzeby są spore, więc organizatorzy nie zamykają się na żadną pomoc. Chętnie przyjmą od drobnych przedmiotów jak zeszyt, wycinanki czy długopisy, aż po piórniki, plecaki i worki szkolne.

Osoby zainteresowane pomocą, mogą zostawiać dary we wszystkich gabinetach sieci KAREDENT w Białymstoku.

Bojary:
ul. Bukowskiego 1 lok.3
tel. 85 87 55 345

Słoneczny Stok:
ul. Upalna 19 lok.3
tel. 85 651 08 44

Białostoczek:
ul. 1000-lecia P.P. 10 lok.21A
tel. 85 68 71 500