Po raz kolejny Święty Mikołaj spotka się z dziećmi u dentysty!

To już kolejny rok, jak Święty Mikołaj odwiedzi dzieci w gabinecie stomatologicznym. Już w środę (06.12)  odbędą się Mikołajki w gabinecie stomatologicznym Karedent  w Białymstoku. Od godziny 09:00 do 11:00 na ulicy Upalnej 19 lok.3 (Słoneczny Stok) oraz od 12:00 do 14:00  na Bukowskiego 1 lok.U3 (Bojary) na dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą tego dnia gabinet, będzie czekało wiele niespodzianek.

Każde dziecko, będzie mogło usiąść na fotelu, aby wykonać bezpłatny przegląd stomatologiczny ząbków i oswoić się z gabinetem. Następnie czeka je spotkanie z najprawdziwszym Świętym Mikołajem, który przygotował niespodzianki i drobne upominki dla wszystkich dzieci.
Na koniec wizyty, będzie można oczywiście usiąść na kolanach Mikołaja, porozmawiać z nim i zrobić pamiątkowe zdjęcie- co u dentysty zdarza się tylko raz w roku.

Jak alarmują lekarze, aż 78% dzieci w wieku 6-12 lat ma próchnicę, która nieleczona, prowadzi do groźnych chorób jamy ustnej, dlatego tak ważna jest profilaktyka i wczesne reagowanie. Mikołajki to świetna okazja, aby przekonać dzieci do regularnych wizyt u dentysty.