Mikołajki u dentysty- będzie można bezpłatnie zbadać zęby dzieci.

Tradycją stało się już, że Święty Mikołaj 6 grudnia odwiedza dzieci w gabinecie stomatologicznym, aby przekonać najmłodszych, jak ważna jest profilaktyka jamy ustnej. Mikołajki organizowane od 4 lat w gabinecie KAREDENT  w Białymstoku z roku na rok, przyciągają coraz większą rzeszę dzieci dbających o zdrowe zęby.
W piątek 6 grudnia od godziny 09:00 do 13:00 na ulicy Upalnej 19 lok.3 (obok Sponti) na dzieci, które wraz z rodzicami odwiedzą tego dnia gabinet, będzie czekało wiele niespodzianek.
Jak zawsze największą frajdą dla małych i dużych będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem. Uściśnięcie dłoni, pociągnięcie za brodę czy pamiątkowe zdjęcie, nie jest jednak największą zaletą spotkania. Tego dnia, dzieci mogą usiąść na fotelu stomatologicznym na bezpłatnym przeglądzie zębów absolutnie bez stresu i strachu. Bo czy może im coś grozić w obecności ukochanego gościa z Laponii? Na wszystkie grzeczne dzieci, będą czekały tego dnia również drobne upominki: szczoteczki i pasty do zębów, aby pamiętać o codziennej higienie.
Takie spotkania jak organizowane Mikołajki są niezwykle ważne, gdyż jak alarmują lekarze, aż 78% dzieci w wieku 6-12 lat ma próchnicę, która nieleczona, prowadzi do groźnych chorób jamy ustnej. Profilaktyka i wczesne reagowanie pozwalają skutecznie temu przeciwdziałać.
Mikołajki to świetna okazja, aby przekonać dzieci do regularnych wizyt u dentysty.

Zapraszamy dzieci już od 1 roku życia. Obowiązują zapisy telefoniczne: 85 651 08 44.