Gabinet na ul. 1000-lecia w nowej odsłonie

Gabinet na ul. 1000-lecia P.P. 10 właśnie wystartował w nowej odsłonie. I chociaż nie była to daleka przeprowadzka bo z pierwszego piętra (REVITA) na parter, to zmieniło się naprawdę wiele.

Gabinet funkcjonuje teraz niezależenie od otwarcia gabinetu REVITA, z łatwym dostępem dla osób starszych i niepełnosprawnych, ale największe zmiany widoczne są po przekroczeniu gabinetu. Na naszych pacjentów czeka wydzielona rejestracja, w której mogą spokojnie i bez tłoku oczekiwać na wizytę a sam gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy sprzęt. Do dyspozycji przeznaczyliśmy dwa fotele stomatologiczne jak również aparat RTG do wykonywania prześwietleń zębów.

Wraz z nowym adresem poszerzyliśmy zakres usług o wybielanie zębów lampą, o co często pytali pacjenci w poprzedniej lokalizacji gabinetu.

Niezmiennie jednak mimo wszystko pozostała jakość leczenia, specjaliści z wielu dziedzin stomatologii czy obsługa pacjentów na najwyższym poziomie.

Warto wspomnieć także, że poza małą korektą adresu, bez zmian pozostał numer telefonu do gabinetu oraz strona do umawiania wizyt on-line:

🏥 ul. 1000-P.P. 10 lok.9A
☎️ Telefon: 85 68 71 500
📲 https://karedent-bialostoczek.nakiedy.pl/