Bezpłatne przeglądy protetyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka

karedent dzien babci i dziadka

Styczeń to wyjątkowy czas w roku. Mamy wówczas okazję odwdzięczyć się babciom i dziadkom za ich poświęcenie, pomoc i bezgraniczną miłość jaką obdarzają swoje dzieci, wnuki i prawnuki. Największym prezentem, jaki możemy podarować, jest zdrowie i komfort życia. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak ważną sprawą jest posiadanie pełnego uzębienia. To nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim zdrowotna!

Brak nawet jednego zęba, obciąża i osłabia wszystkie pozostałe, „biorąc na siebie” ciężar jaki przyjmował podczas rozdrabniania czy żucia posiłków. Dalszą konsekwencją może być rozchwianie się zębów, ich ruchomość a od tego tylko krok do bólu, wad zgryzu a niekiedy nawet wypadaniu kolejnych zębów.

Wychodząc na przeciw takim problemom, zapraszamy na bezpłatny przegląd protetyczny, podczas którego lekarz sprawdzi stan zębów oraz doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie, aby na długo móc się cieszyć pięknym i zdrowym uśmiechem. A jakie są rozwiązania?

Proteza częściowa: wypełnia braki pojedynczych lub kilku zębów, opiera się na innych zębach lub na śluzówce

Proteza całkowita: to sposób na całkowity brak zębów tzw. bezzębie w górnym, dolnym lub obu łukach

Istnieje wiele materiałów i metod wykonania protez, ale bez względu na wszystko, najważniejsze jest aby były odpowiednio dopasowane do użytkownika. Należy pamiętać, że nawet indywidualnie dobrana proteza, może nie uchronić przed lekkim dyskomfortem czy mikrourazami zwłaszcza na początku użytkowania. Na szczęście, wszystko mija po czasie, pozwalając cieszyć się nowym, pięknym uśmiechem.

Narodowy Fundusz Zdrowia refunduje ruchome protezy częściowe

(w przypadku braku 5 i więcej zębów w łuku) oraz protezy całkowite

(w przypadku bezzębia). Refundacja przysługuje raz na 5 lat.

Zapraszamy na przegląd protetyczny z możliwością zapisania się na protezy na NFZ

✅ Kiedy? Od 21.01 do 29.01.2021
✅ Gdzie? ul. Tysiąclecia P.P. 10 lok.9a (parter) Białystok
✅ Zapisy? Tel. 85 68 71 500